• ORATOŘ PRO DĚTI je dnes od 14.00 h.
  • SPORT je ve středu 17.6. ve 20.00 h, bude se hrát florbal. Všichni zájemci jsou zváni!!!Vstupné 50Kč.
  • MINISTRANTSKÁ SCHŮZKA dnes v neděli 14.6. na faře od 9.30 h. Rodiče dětí mohou počkat na faře a občerstvit se.
  • FARNÍ KAFE dnes v neděli 14.6. po obou mších svatých. Přinesené dobroty z vašich kuchyní budou náležitě oceněny a snědeny!!
  • Úkol na příští bohoslužbu pro rodiče s dětmi na příští neděli 21.6.: namalujte, to co jste viděly v neděli 17.5. v 16.30 při žehnání sochy sv. Jana Nepomuckého. Pokud jste nemohly s rodiči přijít, přineste namalovaný a nebo vystřižený obrázek sv. Jana Nepomuckého. Příští neděli určitě přijďte, je poslední bohoslužba v tomto školním roce pro vás děti. Bobem s Bobkem pro vás mají připravené překvapení.
  • 28.6. v 11.00 h je pouť v Jirnech v kostele sv. Petra a Pavla. Prosíme o pomoc ministranty (zvláště velké). Dovoz a odvoz bude zajištěn spolu s občerstvením.
  • MAMINKY S DĚTMI budou na faře v  úterý 23.6. v 16.00 h.