• FARNÍ KAFE je dnes 10.1. po obou mších svatých. Přijďte, všichni jste srdečně zváni. Dobroty ke kávě nejen vlastní výroby jsou vítány.

• ORATOŘ PRO DĚTI je dneska od 14.00 h, děti přijďte, čekáme na vás

• SPORT ve středu 13.1. ve 20.00 h se bude hrát fotbal. Všichni zájemci jsou zváni!!!Vstupné 50Kč.
    POZOR!!! Minulý sport NIKDO NEPŘIŠEL( NA FLORBAL), POKUD SE TATO SITUACE BUDE JEŠTĚ JEDNOU OPAKOVAT, BUDOU TERMÍNY ZRUŠENY!!!

• DĚTSKÁ BOHOSLUŽBA se bude konat příští neděli 17.1. v 10.30h. Děti, nezapomeňte si přinést kamínek, menší než 2cm v největším průměru.

• Tříkrálová sbírka dnes je poslední možnost koledování. Sraz koledníků je ve 14.00 h na faře. Koledovat budeme po Dolních Počernicích do 16.30 h.
  • POČERNICKÝ FARNÍ PLES JE 13.ÚNORA od 19.00 v HOTELU SVORNOST.

LÍSTKY si můžete zakoupit v sakristii nebo na faře. Cena je 150 Kč s místem ke stolu, 70 Kč vstupenka bez místa ke stolu.

• Děkujeme za vaše dary do tomboly, můžete je přinášet na faru či do zákristie nebo přímo k paní Stárkové(dům vedle Galerie), která bydlí naproti hotelu Svornost v Dolních Počernicích.