• SPORT – ve středu 23.3. bude fotbal od 20.00 – 21.30 v tělocvičně ZŠ.

• PŘEDVELIKONOČNÍ ÚKLID KOSTELA bude v pátek 25.3. od 18.00. Přijďte pomoct s úklidem.

• AKTUALIZACE SVÁTKŮ A NAROZENIN

Prosíme všechny zájemce , kteří chtějí, aby se připomínalo datum jejich svátkua narozenin při     ohláškách   v kostele, aby si vyhledali své datum v seznamu na stolku s dary a potvrdili správnost údajů a   souhlas svým podpisem.

• POSTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA je v sobotu 2.4. od 9.00 -13.00 na téma: hlubší pohled na svátost smíření a povede ji P. P. Čáp. Ve 13.00 se bude podávat společný oběd. Zapisujte se na seznam, který je na stolku s dary.

• POSTNÍ ÚKOL PRO DĚTI: vem si na stolku s dary postní kalendář a vybarvený a vystřižený ho přineseš 17.4. na květnou neděli. Podrobnosti najdeš na nástěnce – ovoce Ducha svatého. Postní kalendář je také ke stažení na našich webových stránkách: www.farnost-dolni-pocernice.cz v rubrice dětské bohoslužby.

• V. FARNÍ DÁMSKÁ JÍZDA  na Sázavě se bude konat v sobotu 18.6. Poplatek na osobu je 240,- Kč. Zájemkyně, kvůli objednání lodí se zapisujte na seznam, který je na stolku s dary do 27.3.

• VYHODNODNOCENÍ NÁVRHU IKONY P. MARIE bude 7.4. na schůzce pastorační rady, která se sejde v 19.00. Kdo se bude chtít jednání zúčastnit, je srdečně vítán. IKONY PANNY MARIE jsou ke stažení na webových stránkách farnosti rubrice ohlášky.

• FARNÍ POUŤ DO KONČIN U LITOMYŠLE se bude konat v sobotu 21.5. Pojedeme se podívat do Litomyšle, tam kde v sočasné době působí náš bývalý administrátor P. P. Hertl a navštívíme nedaleké poutní místo Končiny.