• SPORT – ve středu 18.5. je florbal v tělocvičně ZŠ.

• NOC KOSTELŮ proběhne v našem kostele v pátek 27.5. od 18.00 – 22.00. Podrobný program je vyvěšený na bráně kostela. Kdo má zájem pomoct při organizaci této akce, ať se přihlásí M. Krňávkové tel. 604898198.

• KONCERT MUŽSKÉHO ITALSKÉHO SBORU se koná v sobotu 4.6. 18.00 – 19.30 v divadelním sále v pivovaru v Dolních Počernicích. Sbor vystoupí se zpěvem horalských lidových a náboženských písní.

• NÁVŠTĚVA ARCIBISKUPA bude v sobotu 11.6. začínat mší svatou v 10.30, pokračovat svěcením sochy sv. J. Nepomuckého a přednáškou o ikonách. Předpokládaný konec bude okolo 16 h.

• AKTUALIZACE SVÁTKŮ A NAROZENIN Prosíme všechny zájemce , kteří chtějí, aby se připomínalo datum jejich svátku a narozenin při ohláškách v kostele, aby si vyhledali své datum v seznamu na stolku s dary a potvrdili správnost údajů a souhlas svým podpisem.

• FARNÍ POUŤ DO KONČIN U LITOMYŠLE se bude konat v sobotu 21.5. Pojedeme se podívat do Litomyšle tam, kde v sočasné době působí náš bývalý administrátor P. P. Hertl a navštívíme nedaleké poutní místo Končiny.

ODJEZD: 7.00 z Dolních Počernic od autobusové zastávky u pivovaru

CENA: 270,- Kč na osobu

OBĚD: z vlastních zásob + bude připraveno malé občerstvení od místních farníků

PŘÍJEZD: 9.30 do Končin