• DOPOLÍ je na stolku s dary k rozebrání.

• SPORT – ve středu 5.10. je první sportovní setkání v tomto školním roce. Začínáme fotbalem ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích. Přijďte si s námi zasportovat.

• Rodiče, kteří mají zájem o PŘÍPRAVU NA PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ pro své děti, hlaste se u P. P. Čápa.

• POUŤ DO STARÉ BOLESLAVI  se koná ve středu 28.9. Sraz všech zájemců, kteří chtějí jít společně pěšky, je u kostela v DolníchPočernicích v 5.15 a ve Chvalech u kostela sv. Ludmily v 6.15. Pozvánku najdete na stolku s dary.

• Zájemci o CD s fotkama z návštěvy pana arcibiskupa, napište se na seznam na stolku s dary. Fotky jsou k nahlédnutí u seznamu. Zapsaní zájemci mají připravené CD a krabičku na zaplacení na stolku s dary.

• LITURGICKÉ KALENDÁŘE na rok 2012 jsou k zakoupení na stolku s dary za 40 Kč.

• MODLITBA ŽIVÉHO RŮŽENCEzačne u nás ve farnosti v září. Všichni, kteří mají zájem se do ní zapojit, ať se přihlásí paní Haně Valentové (tel. 604361556), která jim oznámí podrobnější informace.