• DOPOLÍ – občasník naší farnosti je na stolku s dary a nebo k nahlédnutí i stažení na našich webových stránkách www.farnost-dolni-pocernice.

• FARNÍ (A)KAFÉ je tuto neděli 11. 9. po obou mších svatých.Těšíme na vás a na vaše dobroty.

• PŘÍPRAVA NA DĚTSKOU BOHOSLUŽBU bude v pondělí 10.10. ve 20.00 na faře.

• SPORT – ve středu 12.10. bude fotbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích. Přijďte si s námi zasportovat. Jeden z nejlepších střelců v minulé fotbale byl P. Čáp.

• ÚKOL PRO DĚTI NA PŘÍŠTÍ NEDĚLI:Vem si na stolku s dary papír s vytištěným pasem. Roztříhej ho a sestav si z něj sešitek, do kterého nakreslíš svoji podobenku. Pokud si nevíš rady, podívej se na nástěnku v kostele, kde má sestavený pas krtek i sadař.

• Rodiče, kteří mají zájem o PŘÍPRAVU NA PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ pro své děti, hlaste se u P. P. Čápa a nebo M. Krňávkové (tel. 604898198).

• BROŽŮRKA O NÁSTĚNNÝCH MALBÁCH A HISTORII NAŠEHO KOSTELA je pro vás připravena na stolku s dary. Cena je pouhých 5 Kč.

• NOVÝ ROZPIS BREVIÁŘE PRO LAIKY je na stolečku s dary pro ty, kteří si ho objednali.

• LITURGICKÉ KALENDÁŘE na rok 2012   jsou k zakoupení na stolku s dary za 40 Kč.