• DOPOLÍ – občasník naší farnosti je na stolku s dary a nebo k nahlédnutí i stažení na našich webových stránkách www.farnost-dolni-pocernice.

• FARNÍ (A)KAKAO PRO RODINY S DĚTMI je tuto neděli 16. 10.po dětské bohoslužbě na faře. Toto setkání je přímo určené pro všechny rodiny s dětmi, které přijdou na dětskou bohoslužbu, aby se mohli jak děti, tak rodiče vzájemně seznámit a popovídat. Těšíme se na vás!!!

• SPORT – ve středu 19.10. bude fotbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích. Přijďte si s námi zasportovat. Vstupné je: 50 Kč pro dospělé, 20 Kč pro studenty.

• Rodiče, kteří mají zájem o PŘÍPRAVU NA PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ pro své děti, hlaste se u P. P. Čápa a nebo M. Krňávkové (tel. 604898198).

• BROŽŮRKA O NÁSTĚNNÝCH MALBÁCH A HISTORII NAŠEHO KOSTELA je pro vás připravena na stolku s dary. Cena je pouhých 5 Kč.

• NOVÝ ROZPIS BREVIÁŘE PRO LAIKY je na stolečku s dary pro ty, kteří si ho objednali.

• LITURGICKÉ KALENDÁŘE na rok 2012 jsou k zakoupení na stolku s dary za 40 Kč.