• BENEFIČNÍ SPOLEČENSKÝ VEČER POČERNICKÝCH FARNOSTÍ se bude konat v sobotu 14.1. v hotelu Svornost v Dolních Počernicích. Prosíme o pomoc s organizací této akce. Ochotní zájemci, ať se po mši sv. nahlásí M. Krňávkové a případně přijdou na dnešní akafe na faru, kde se dozví další podrobnosti. Všem předem děkujeme!

• FARNÍ (A)KAFÉ je tuto neděli 13. 11. po obou mších svatých. Těšíme na vás a na vaše dobroty.

• SPORT – ve středu 16.11. bude fotbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích. Přijďte si s námi zasportovat. Vstupné je: 50 Kč pro dospělé,

20 Kč pro studenty.

• ÚKOL NA DĚTSKOU BOHOSLUŽBU, která bude už příští neděli, je přinést napsanou nebo nakreslenou zemi v Evropě, do které by jste se rádi se sadařem a krtkem podívali.

• FARNÍ (A)KAKAO bude příští neděli 20.11. po dětské mši sv. Jsou zvány všechny rodiny s dětmi na faru. Dobroty k občerstvení jsou vítány.

• ÚKLID KOSTELA bude v pátek 25.11. od 17.00. Prosíme ochotné farníky, aby přišly pomoct.

• LITURGICKÉ KALENDÁŘE na rok 2012 jsou k zakoupení na stolku s dary za 40 Kč.