• FARNÍ (A)KAKAO je tuto neděli 20.11. po dětské mši sv. Jsou zvány všechny rodiny s dětmi na faru. Dobroty k občerstvení jsou vítány.

• SPORT – ve středu 23.11. bude fotbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích. Přijďte si s námi zasportovat. Vstupné je: 50 Kč pro dospělé, 20 Kč pro studenty.

• ÚKLID KOSTELA bude tento pátek 25.11. od 17.00. Prosíme ochotné farníky, aby přišly pomoct.

• ŽEHNÁNÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ bude příští týden na první neděli adventní.

• OPRAVA VARHAN – na stolku s dary je umístěna kasička na příspěvky na opravu varhan. Zpráva o stavu varhan spolu s návrhy a cenou na opravu, je vytištěná na stolku s dary, kde si jí můžete prohlédnout. Pokud má někdo zájem o ofocení nebo zaslání zprávy, ať kontaktuje M. Krňávkovou.

• Poslední LITURGICKÉ KALENDÁŘE na rok 2012 jsou k zakoupení na stolku s dary za 40 Kč.