• SPORT – ve středu 30.11. bude florbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích. Přijďte si s námi zasportovat. Vstupné je: 50 Kč pro dospělé, 20 Kč pro studenty.

• BENEFIČNÍ SPOLEČENSKÝ VEČER POČERNICKÝCH FARNOSTÍ se bude konat v sobotu 14.1. v 19.00 v hotelu Svornost v Dolních Počernicích. Lístky si můžete koupit v kostele nebo na faře. Cena vstupného je 150,- pro dospělého ke stolu, 70,- na stání a 200,- do salonku. Plakát s pozvánkou a informacemi jsou na dveřích kostela a na stolku s dary. Dary do tomboly můžete nosit do kostela nebo k paní Stárkové, která bydlí naproti hotelu Svornost. Letošní ples je benefiční a koupí lístku přispějete na opravu varhan! Všem předem děkujeme!

• OPRAVA VARHAN – na stolku s dary je umístěna kasička na příspěvky na opravu varhan. Zpráva o stavu varhan spolu s návrhy a cenou na opravu, je vytištěná na stolku s dary a na nástěnce u dveří do sakristie. Pokud má někdo zájem o ofocení nebo zaslání zprávy, ať kontaktuje M. Krňávkovou.

• ADVENTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVAse uskuteční v sobotu 10.12. v 9.00 na faře. Přednáší P. P. Čáp na téma: naslouchat Božímu slovu. Zájemci,ať se zapíší na stolku s dary.

• Sbírka na komunitu bude příští neděli 4.12.

• ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO DĚTI je na stolku s dary. Podrobnosti na nástěnce u mříží. Přinést vystřižený a vybarvený 24.12. v 15.00 na mši sv.