Protože se nám nepodařilo doposud vybrat dostatečnou sumu peněz pro naše adoptované děti, přicházíme s nápadem prodeje velikonočních pohledů.

Pokud se chcete (zejména asi děti) zapojit do této akce aktivně, klikněte zde a vytiskněte si na pokud možno tvrdší bílý papír rubovou stranu pohledu, vyplňte na patřičné místo jméno autora, rozstřihněte na čtyři pohledy a na líc vytvořte ilustraci (kresbou, malbou, koláží atp.) s tématem Velikonoc. Hotový pohled přineste co nejdříve před Velikonocemi do kostela na stolek s dary.

Pokud se chcete do akce zapojit pasivně (což nevylučuje i aktivní zapojení), vyberte si na stolku s dary velikonoční pohledy, které se Vám líbí a do kasičky Adopce na dálku za každý vhoďte minimálně 20 Kč. Pohledy si pak můžete nechat pro sebe nebo někomu věnovat či poslat – to už je na Vás…

Díky za pomoc!

HAVRAN…! 🙂