• V pondělí 26. 3. na Zvěstování Páně bude mše sv. v 18.00 v kostele.
  • SPORT – ve středu 28.3. se hraje fotbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích.
  • ÚKOL PRO DĚTI : nezapomeňte si vzít na stolku s dary ústřižek z evangelia a nalepit do postní mapy.
  • UZÁVĚRKA PŘÍSPĚVKŮ DO DOPOLÍ je do středy 28.3. Prosíme o zasílání vašich příspěvků na dopoli@email.cz. Dopolí vyjde na Květnou neděli 1.4.
  • Prosíme všechny dobrovolníky lektory na čtení pašijí na Květnou neděli a Velký pátek, aby se zapsali do tabulky na stolku s dary.
  • Na adoraci u Božího hrobu na Bílou sobotu se můžete zapisovat na stolku s dary.
  • Rozpis bohoslužeb o Velikonocích je k rozebrání na stolku s dary.
  • Dámská farní jízda se uskuteční v sobotu 9.6. na Sázavě. Poplatek na osobu je 190,- Kč. Podle počtu zájemkyň, bude potřeba do konce dubna objednat lodě. Zájemkyně, zapisujte se na stolku s dary, kde najdete další podrobnosti.
  • FARNÍ DOVOLENÁ V ITÁLII: termín 16.7.- 24.7. , cena za ubytování 125 kč za osobu na den, doprava vlastním vozem. Zájemci hlaste se P. Čápovi.