• DOPOLÍ – nové číslo si můžete vzít na stolku s dary.
  • FARNÍ AKAKAO je tuto neděli 15.4. po druhé mši sv.
  • SPORT – ve středu 18.4. se hraje florbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích.
  • Úkol pro děti na květen: nakreslit svoji fotografii a pod ní napsat svoje jméno. Rodiče vám s úkolem pomůžou, pokud neumíte psát.
  • Zájemci o farní dovolenou se můžou zapisovat na seznam na stolku s dary, kde najdou další informace.
  • DÁMSKÁ FARNÍ JÍZDA se uskuteční v sobotu 9.6. na Sázavě. Zájemkyně, zapisujte se do konce dubna na seznam vzadu v kostele na stolku, tam najdete další podrobnosti.
  • PÁNSKÁ FARNÍ JÍZDA bude v sobotu 26.5. Podrobnosti najdete vzadu na stolku v kostele, kde se můžete zapsat.
  • Magnetky za 50 Kč, jejichž prodej slouží k podpoře 5. celostátního setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou /14.8- 19.8./ si můžete koupit v zadu v kostele.