• Májová pobožnost se bude konat 15min. před každou květnovou nedělní mší sv. /desátek růžence + myšlenka o P.M./
  • SPORT – ve středu 9.5. se hraje fotbal ve 20.00 v tělocvičně ZŠ v Dolních Počernicích.
  • FARNÍ AKAFE bude příští v neděli 13.5. po obou mších sv.
  • PŘÍPRAVA NA DĚTSKOU BOHOSLUŽBU bude v pondělí 14.5. ve 20.00 na faře.
  • Příští neděli 13.5. je sbírka v kostele určena na Svatojánskou sbírku na arcidiecézi.
  • 17.5. po mši svaté v kostele bude následovat modlitba u soch sv. Jana Nepomuckého v Dolních Počernicích.
  • POUŤ FARNOSTI k trapistkám do Poličan se uskuteční v sobotu 19.5. Cena na osobu bude 250,- Kč/dospělí, 150,- Kč/děti, pojedeme autobusem. Vzadu v kostele je seznam pro zájemce s podrobným programem.
  • PÁNSKÁ FARNÍ JÍZDA bude v sobotu 26.5. Podrobnosti najdete vzadu na stolku v kostele, kde se můžete zapsat.
  • Kdo má zájem zůčastnit se diskuse o úpravách liturgického prostoru v našem kostele, ať přijde ve čtvrtek 7.6. na mši sv. v 18.00 , po které proběhne setkání ohledně této problematiky.
  • UZÁVĚRKA PŘÍSPĚVKŮ DO DOPOLÍ je do středy 13.6. Prosíme o zasílání vašich příspěvků na dopoli@email.cz. Dopolí vyjde na Květnou neděli 17.6.
  • BRIGÁDA na farní zahradě bude v sobotu 16.6. od 9.00. Prosíme dobrovolníky, aby se napsali na seznam na stolku s dary.
  • Magnetky za 50 Kč, jejichž prodej slouží k podpoře 5. celostátního setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou /14.8- 19.8./ si můžete koupit v zadu v kostele.
  • SOUTĚŽ O LOGO FARNOSTI – pomozte nám navrhnout logo naší farnosti. Návrhy budou zveřejněny a návrh s největším počtem hlasů se stane logem naší farnosti. Návrhy můžete posílat  do konce června emailem na adresu farnost.dp@atlas.cz nebo přinést do kostela a dát je do sakristie.