OHLÁŠKY NA 1. NEDĚLI ADVENTNÍ

• NÁBOŽENSTVÍ pro 2. – 4. třídu je v úterý od 13.30 a pro prvňáčky a předškoláky ve čtvrtek od 15.15 na faře .
  • Rodiče, kteří mají zájem o nadílkovou návštěvu ve středu 5. prosince večer, najdou podrobné informace pod kůrem na stolku s dary.
  • PŘÍPRAVA NA 1.SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ je ve čtvrtek 6.12. od 17.00 na faře.
  • DÁMSKÝ KLUB se sejde v 19.00 na faře.
    V pátek 7.12. bude od 18.00 mše sv. na faře.
  • DOBROČINNÁ BURZA se uskuteční na faře v pátek 7.12. 11.00-19.00 a v neděli 9.12. po obou mších svatých. Příjem oblečení dámského, dětského a pánského včetně obuvi bude v neděli 2.12. 8.00-10.00 a po druhé mši svaté. Další termíny příjmu oblečení najdete na plakátku a webových stránkách www.farnost-dolni-pocernice.cz. Výtěžek z prodeje bude použitý na stavbu nové skautské klubovny v Horních Počernicích.
  • ADVENTNÍ BENEFIČNÍ KONCERT bude v neděli 16.12. v 18.00. Přijďte si poslechnout soubor Cantus Firmus z Českých Budějovic, který se orientuje na duchovní a společenskou hudbu z období renesance a ranného baroka. V jejich repertoáru najdete upravené české a moravské písně a také písně na irské a keltské motivy. Výtěžek z prodeje bude použitý na stavbu nové skautské klubovny v Horních Počernicích.
  • ADVENTNÍ KALENDÁŘ najdou děti vzadu na stolku s dary. Můžou se s jeho pomocí v adventní době připravit na Vánoce. Vybarvenou, vystřiženou a sestavenou hvězdu děti přinesou 24.12. v 15.00 na bohoslužbu. Vašimi splněnými úkoly ozdobíme vánoční stromeček v kostele.