OHLÁŠKY NA 2. NEDĚLI VELIKONOČNÍ

28. 4. 2019

• NÁBOŽENSTVÍ je v úterý 30. 4. ve 13.30 a ve čtvrtek 2.5. v 15.15 na faře.

• PŘÍPRAVA NA 1. SV. PŘIJÍMÁNÍ je ve čtvrtek 2.5. NENÍ.

• V pátek 3.5. bude mše svatá v 18.00 na faře.

• Zveme vás na pálení čarodějnic na farní zahradě, uskuteční se v úterý 30. 4. od 18 h. Akce je určena pro děti  i pro farníky již nedětského věku. Kytary vítány, buřty povinné.

• FARNÍ POUŤ DO SKOK A TEPLÉ se uskuteční v sobotu 11.5. Pojedeme společně autobusem v 7h od fary. Cena dopravy je 280 Kč za dospělého a 150 Kč za dítě do 15 let a studenty. Ve Skocích bude poutní mše sv. v 11h. Přímo do Skok nevede sjízdná cesta, po které by mohl jet autobus, tak se budeme muset přesunout z blízké vesnice Polom, která je vzdálená 3km do Skok pěšky. Po bohoslužbě se přesuneme pěšky zpět k autobusu, který nás odveze do Teplé. V klášterní restauraci se budete moci naobědvat a pro zájemce bude zajištěna prohlídka kláštera ve 14.30 pro skupiny nad 15 osob je zlevněné vstupné za 95Kč za osobu. V 16.30 se budeme vracet společně do Prahy a v Dolních Počernicích budeme okolo 18.30. Prosíme, zapisujte se na nový seznam vzadu na stolku v kostele. Podrobné informace o pouti najdete na seznamu.

• Společný prodloužený farní víkendový pobyt v Josífkově kousek od Vysokého na chalupě Na Spáleništi v Jizerských horách v termínu od čtvrtku 19.9. do neděle 22.9. Místo společné farní dovolené v cizině, bychom letos uskutečnili krátký společný pobyt v Čechách. Zájemci, zapisujte se na seznam na stolku s dary.

Přehrajte si nedělní mši
youtube farnosti