Krásný den přeji,

v Kostomlatech stojí krásná, velká fara, která je jako stvořená pro akce pro mládež – velká zahrada, rozsáhlé prostory, kousek od Prahy. Bohužel je v nepříliš dobrém stavu, což bychom rádi ve spolupráci s místními farníky změnili. Naším cílem je postupně faru dostat do stavu, aby byla přístupná pro víkendy SHM, duchovní obnovy a jakákoli podobná setkání.

Rád bych vás tímto poprosil o pomoc a pozval vás na společnou brigádu, při které bychom se pustili do zvelebování tohoto místa.

K dispozici jsou v tuto chvíli 2 termíny brigád, a to 3. 11. a 17. 11. 2018. V oba dva dny se sejdeme v 9.00 na místě (Adresa: 9. května 70, Kostomlaty nad Labem) a předpokládaný konec v cca 17.00.

Pokud byste měli čas a chuť pomoci, prosím vás o přihlášení skrze formulář (není nutné, ale pro představu, kolik je třeba zajistit jídla), který najdete na tomto odkazu:http://goo.gl/forms/hTPcQ2A8sMAzRrdX2. A nebo mi klidně napište nebo zavolejte.

Přeji krásný a požehnaný zbytek týdne 🙂

František Jakubec jr.

P.S:

V prvním termínu brigády, tedy 2.-4.11. pořádáme na faře v Kostomlatech víkendovku pro mládež 14-19 let, která bude spojená i s brigádou. Přihlašovat se je možné také skrze formulář.