BOHOSLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

Bohoslužby pro rodiny s dětmi jsou každou třetí neděli v měsíci od 10.00.

Už 20 let v naší farnosti připravujeme jednou měsíčně bohoslužby pro rodiny s dětmi. Stálicí v těchto přípravách je Michaela Regálová, ke která je v nich zapojená od počátku jejich existence. V současné době se přípravná skupinka skládá z pěti členů. Je v ní zapojen Miroslav Bulla, Tereza Svatoňová, Braňo Rybánsky, Michaela Regálová a Marcela Krňávková. Rádi vás na přípravách uvítáme a těšíme se, že posílíte naše řady. Termíny příprav se dozvíte v ohláškách.

DOBRODRUŽNÉ CESTOVÁNÍ PO EVROPSKÝCH POUTNÍCH MÍSTECH

Milé děti, tento školní rok  budeme s poutníkem objevovat a poznávat poutní místa  v Evropě. Vzadu v kostele máte připravené poutní průkazy, do kterých budete doplňovat místa, která spolu s poutníkem navštívíte. V červnu pro vás  budeme mít odměnu za vaše putování a poznávání.

• ÚKOL PRO DĚTI NA NEDĚLI 16.12.: Nakreslete do poutnického průkazu mušli a vybarvěte si na mapce Španělsko.
  • ÚKOL PRO DĚTI NA NEDĚLI 14.10.: vybarvěte si ve svém poutnickém průkazu na mapě naši republiku jako naší státní vlajku.

BOHOSLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

Bohoslužby pro rodiny s dětmi jsou každou třetí neděli v měsíci od 10.00.

Milé děti tento rok  se opět  podíváme do naší DopoZOO za zvířátky. Letos se z vás stanou doktoři a budete pomáhat léčit zvířátka panu primáři Havranovi . Vaším úkolem je vybrat si jedno zvířátko, které byste chtěly léčit a které se vyskytuje se  v ZOO a vybrané zvířátko si nakreslíte do zdravotního průkazu, který najdete vytištěný v kostele a nebo si jej můžete stáhnout zde zdravotni-prukaz-dopo-zoo

ÚKOL PRO DĚTI NA BOHOSLUŽBU  18.6.

Děti nezapomeňte v neděli 18.6. přinést v očkovacím průkazu namalované SRDCE. Bude závěrečné ocenění toho, jak jste své zvířátko léčily. Nezapomeňte očkovací průkazy.

Postní úkoly pro děti

Děti, na každý postní týden budou pro vás vzadu v kostele připravené malé papírové křížky. Uvnitř každého křížku máte napsaný úkol, který máte celý týden plnit, aby jste se dobře připravily na Velikonoce. Další neděli vezmete křížek s úkolem, který jste celý týden plnily a přinesete ho v obětním průvodu. Vaše křížky umístíme na Golgotu, která je umístěná na bočním oltáři po levé straně. Čím víc vás bude plnit úkoly, tím víc tam bude přibývat křížků. Nezapomeňte,křížek vystřihnout, dovnitř napsat své jméno a pokud budete chtít můžete obě vnitřní strany kříže zalepit.

ÚKOL PRO DĚTI NA BOHOSLUŽBU  23.4.- bohoslužba se o týden posunula

Děti nezapomeňte v neděli 23.4. přinést v očkovacím průkazu namalované to, z čeho pije vaše zvířátko. /pítko, miska, studánka, řeka…/

ÚKOL PRO DĚTI NA BOHOSLUŽBU  19.3.

Děti nezapomeňte v neděli 19.3. přinést v očkovacím průkazu namalované to, co by potěšilo vaše zvířátko. /pohlazení, pamlsek, procházka…./

ÚKOL PRO DĚTI NA BOHOSLUŽBU  19.2.

Děti nezapomeňte v neděli 19.2. přinést v očkovacím průkazu namalované potřeby, kterými byste umyly svoje zvířátko.

Adventní kalendář

Adventní kalendář, který najdete na stolku s dary v kostele postupně vyplňujte a vystřižený a složený ho přineste 24.12. v 15.00 na mši pro rodiny s dětmi.

ÚKOL PRO DĚTI NA BOHOSLUŽBU 18.12.

Děti do vašeho zdravotního průkazu nakreslete, čím byste ošetřily vašemu zvířátku zlomenou nohu.